piątek, 28 marca 2014

#5

Masakraaaa
Dzisiaj byłam na basenieee *.* Bardzo mi sie podobało. Zakumplowałam sie z ludzmi z toru. Taki wielki szok, że mi sie udało z nimi dogadać O.o Bylam jako pierwsza :] I wgl, był stary , dobry znajomy. Pogadaliśmy , pośmialiśmy sie  no i git.
 Looool spóźniłam się dzisiaj na autobus  xD Chyba w tym roku udało mi się spóźnić , może z 3 razy.
Masakra ,taka jestem padnięta już... a jest dopiero po 22 xD To na razieeeee :]

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz