sobota, 22 marca 2014

#3

Witam ,
dziś się nic nie działo, nudno jak cholera, a z tych nudów zrobiłam sobie wazonik< oczywiście nie dawać wody PAMIĘTAĆ> ze zbitego kubka xD  Posklejałam części ( zajęło mi to z godzinę ... ) no i pomalowałam :] Moim zdaniem , nawet fajnie wyszło. Ciekawe , kiedy mama się dowie, że rozbiłam szklankę xD
klik

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz