wtorek, 18 marca 2014

#1

No więc... przestałam chodzić na kółko teatralne , mimo że je kocham. Ale  nie potrafię współpracować z innymi. Zwłaszcza z młodszymi , którzy przychodzą na te  zajęcia , żeby się spotkać ze znajomymi , a nie dlatego bo lubią teatr. .. No i jeszcze pani która te zajęcia prowadzi. SZKODA SŁÓW. Wita się z nami , daje nam jakieś zadanie , żeby coś zagrać i wychodzi . Było by to normalne , gdyby nie to , że ona wychodzi tak  na CAŁE zajęcia. No sory ale takie coś to raczej nie można nazwać zajęciami... A ona kurde za to właśnie dostaje kasę.  YYY Nie ogarniam :/ Babsztylisko pieprzone...
 Teraz będę znowu jeździć na basen. Mam nadzieję , że podjęłam słuszną decyzję.  Boję się jedynie tego, że znowu będę miala problemy ze znajomością. Ludzie za mną nie przepadają  , a zwłaszcza Ci , którzy mnie znali w podstawówce. Bylam wtedy naprawdę nieznośna. Ciągle tylko biłam innych, drapałam i gryzłam.. Boże co za debilka! Jak tak mogłam?? Ale no cóż, nadal bym chętnie komuś przywaliła , gdyby cos mi zrobił.
 Ostatnio mialam konkursy recytatorskie , które wygrałam tylko do etapu gminnego. Do powiatowych tylko się dostałam, ale nic nie wygrałam. Było to samo jury, co w zeszłym roku. To troche nie FAIR! Ale cóż, może  na serio się do  niczego nie nadaję ?  Klasa nie znosi mnie słuchać , gdy coś czytam.. Nawet jedna powiedziała kiedyś,  że nie ma zamiaru mnie słuchać a reszta klasy mówiła , żeby przeczytała inna dziewczyna. Nie wiem co mam robić... Najchętniej bym gdzieś wyjechała, i nigdy nie wróciła..
 Szkicować skończyłam, jedynie tylko na zajęciach rysunkowych albo jak to się mówi  "Rysunek", coś tam robię.
  Jedynie co teraz robię , bez żadnego przymusu , to czytam książki. Do tego nikt mnie nie musi zmuszać. Ciągle jakieś kupuję <    Bo nie cierpię wypożyczać D:   >, niektóre dziewczyny pożyczają ode mnie, a nawet jedna z nauczycielek xD TAKI SZOK ! No i jeszcze słucham  muzyki. Z domu się nie ruszę bez książki , słuchawek no i oczywiście telefonu :]

I to tyle na dziś,
Na razie  :)

Dołączam muzę :P

klik




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz